SERWIS / SKUP I SPRZEDAŻ

# CHCIAŁBYM KUPIĆ KOMPUTER NA RATY

NAPRAWA STACJI ROBOCZYCH 

W NASZYM CENTRUM NAPRAW SERWISOWYCH UPCOMP WYKONUJEMY USŁUGI Z ZAKRESU DOBORU SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO , MONTAŻU I KONFIGURACJI KOMPUTERÓW POD WYMAGANIA WSKAZANE PRZEZ KLIENTA . OD LAT ZAJMUJEMY SIĘ DIAGNOZOWANIEM I NAPRAWĄ KOMPUTERÓW STACJONARNYCH A TAKŻE STACJI ROBOCZYCH . JAKO NIELICZNI WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJWIĘKSZYMI W POLSCE HURTOWANIAMI SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO PRZEZ CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ PAŃSTWU KONKURENCYJNE CENY ORAZ WSZELAKI WYBÓR PODZESPOŁÓW KOMPUTEROWYCH A TAKŻE INNYCH SPRZĘTÓW PRZEZ KTÓRE WASZ KOMPUTER BĘDZIE SPRAWIAŁ WRAŻENIE DEMONA SZYBKOŚCI . NA WSZYSTKIE NAPRAWY ORAZ CZĘŚCI NASZ SERWIS OFERUJE GWARANCJĘ PRODUCENTA A TAKŻE GWARANCJĘ SERWISOWĄ UPCOMP .

SPRZEDAŻ I NAPRAWA LAPTOPÓW

OD WIELU LAT FIRMA UPCOMP NAPRAWIA LAPTOPY , TABLETY , ELEKTRONIKĘ DLA RÓŻNYCH FIRM , JAKO JEDYNI W KOŃSKICH NIE WYMIENIAMY CAŁYCH PODEZSPOŁÓW KTÓRE SĄ USZKODZONE TYLKO JE NAPRAWIAMY PRZEZ CO OFERUJEMY PAŃSTWU NISKĄ CENĘ NAPRAWY . NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ PROFESJONALNĄ SPRZEDAŻĄ LAPTOPÓW RÓŻNYCH FIRM I MAREK POCZĄWSZY OD MAREK TAKICH JAK DELL , HP , ACER , LENOVO , APPLE . JEŻELI TWÓJ LAPTOP JEST JUŻ STARY I NIE CHCESZ INWESTOWAĆ W NIEGO ANI CENTA NASZ SERWIS MA DLA CIEBIE ŚWIETNĄ OFERTĘ SPRZEDAŻOWĄ W KTÓREJ W ROZLICZENIU MOŻEMY ZABRAC OD CIEBIE STARY NIEPOTRZEBNY SPRZĘT I ODLICZYĆ WARTOŚĆ OD ZAKUPU NOWEGO KOMPUTERA MOBILNEGO . WIĘCEJ INFORMACJI CHĘTNIE UDZIELIMY W NASZYM SERWISIE PO WCZEŚNIEJSZEJ DIAGNOZIE I OCENIE SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO . SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY

WYMIANA UKŁADÓW BGA ( GRAFIKI ) 

NASZ SPECJALISTYCZNY SERWIS KOMPUTEROWY SPECJALIZUJE SIĘ GŁÓWNIE W NAPRAWACH ELEKTRONIKI ORAZ USZKODZONYCH UKŁADÓW I PŁYT GŁÓWNYCH . NAJCZĘSTSZĄ USTERKĄ W LAPTOPACH POZA USTERKAMI MECHANICZNYMI SĄ USZKODZENIA RDZENI UKŁADÓW GRAFICZNYCH TZW UKŁADÓW BGA , USZKODZENIA MOSTÓW PÓŁNOCNYCH I POŁUDNIOWYCH . 

UPCOMP JAKO JEDYNY SPECJALISTYCZNY SERWIS KOMPUTERÓW DZIAŁAJĄCY NA TERENIE KOŃSKICH ORAZ WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO POSIADA PROFESJONALNE MASZYNY SŁUŻĄCE PROFESJONALNYM WYMIANĄ UKŁADÓW . NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ NA BARDZO NISKIE CENY INNYCH SPRZEDAWCÓW NASZ SERWIS WYMIENIA UKŁAD NA NOWY WOLNY OD WSZELKICH WAD  !!! NIE NAPRAWIAMY UKŁADÓW GRAFICZNYCH GDYŻ JEST TO NIE OPŁACALNE I NIE SKUTECZNE .

NAPRAWA I SERWIS PŁYT GŁÓWNYCH ORAZ ELEKTRONIKI UŻYTKOWEJ 

NASI SERWISANCI SPECJALIZUJĄ SIĘ W WYMIANACH POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW NA PŁYTACH GŁÓWNYCH NAJCZĘSTYCZMI ELEMENTAMI WYMIENIANYMI NA PŁYTACH GŁÓWNYCH SĄ GNIAZDA USB , REZYSTORY , KONDENSATORY , WPINKI MOCUJĄCE POSZCZEGÓLNE TAŚMY . JAKO JEDYNI SPECJALIZUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ W REGENERACJI PŁYT GŁÓWNYCH Z USTERKAMI TAKIMI JAK SPALONE ŚCIEŻKI NA PCB , USZKODZONE SOCKETY PROCESORA , USZKODZONE SLOTY PAMIĘCI RAM I WIELE INNYCH . 

NA NASZE NAPRAWY UDZIELAMY 3 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI NA PIŚMIE !

ODZYSKIWANIE UTRACONYCH DANYCH Z SSD , HDD , HYBRYD 

CZY ZDAŻYŁO SIĘ WAM , GDY PODCZAS NORMALNEGO KORZYSTANIA Z URZDZEŃ KOMPUTEROWYCH SYSTEM OPERACYJNY STRASZNIE ZWOLNIŁ I NIE DA SIĘ NIC WYKONAĆ ? PEWNIE TAK ! TEGO TYPU USTERKI TO ZAZWYCZAJ PROBLEMY ZWIĄZANE Z DYSKIEM TWARDYM , PAMIĘCIĄ , KARTAMI PAMIĘCI , CZY INNEGO TYPU NOŚNIKAMI ZAWIERAJĄCYMI DANE . BARDZO CZĘSTYM PRZYPADKIEM KTÓRY POJAWIA SIĘ NASZYM SERWISIE TO MOMENT KIEDY NAPRAWA NASZEGO STAREGO KOMPUTERA CZY NOTEBOOKA NIE JEST OPŁACALNA BĄDŹ MOŻLIWA A NA URZĄDZENIU ZOSTAŁY BARDZO WAŻNE DANE , OCZYWIŚCIE JEST MOŻLIWOŚĆ ODZYSKANIA DANYCH . NASZE SERWIS ODZYSKUJE DANE Z NOŚNIKÓW PAMIĘCI TAKICH JAK , PENDRIVE , DYSKI ZEWNĘTRZNE , DYSKI TWARDE , DYSKI HYBRYDOWE , DYSKI SSD A TAKŻE WSZYSTKIE INNE NOŚNIKI PAMIĘCI KTÓRE MOGĄ ULEC USZKODZENIU