MONITORING I KAMERY CCTV

CENTRUM NAPRAW SERWISOWYCH UPCOMP TO NIE TYLKO SERWIS ZAJMUJĄCY SIĘ SZEROKO POJĘTĄ INFORMATYKĄ I ELEKTRONIKĄ A TAKŻE SERWIS I OBSŁUGA URZĄDZEŃ Z ZAKRESU DZIAŁALNOŚCI MONITORINGU . FIRMA UPCOMP OD 2 LAT DZIAŁA NA RYNKU W BRANŻY SYSTEMÓW CCTV . SPECJALIZUJEMY SIĘ MONTAŻU SYSTEMÓW ALARMOWYCH ORAZ MONITORINGU W RÓŻNYCH TECHNOLOGIACH ORAZ NA RÓZNYCH TOPOLOGIACH . JEŻELI CHCIELIBYŚCIE PAŃSTWO POZNAĆ PRZYBLIŻONĄ WYCENĘ ORAZ KOSZTORYS TAKICH USŁUG BARDZO CHĘTNIE WYCENIMY DLA PAŃSTWA TAKI ZESTAW POTRZEBUJEMY TYLKO KILKU NIEZBĘDNYCH INFORMACJI KTÓRE POZWOLĄ DOBRAĆ NAM DLA PAŃSTWA ODPOWIEDNIE URZĄDZENIA , KAMERY BĄDŹ POZWOLNĄ NA PRZEDSTAWIENIE INNYCH PROPOZYCJI W KTÓRYCH UWZGLĘDNIONE BĘDĄ PAŃSTWA POTRZEBY . W FIRMIE UPCOMP CENIMY SOBIE JAKOŚ A JAKOŚĆ JEST PROPORCJONALNA DO CENY , INSTALUJEMY KAMERY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI , Z KILKULETNIĄ GWARANCJĄ PISEMNĄ , NA WSZYSTKIE USŁUGI WYSTAWIAMY FAKTURY

OCHRONA Z SYSTEMAMI ALARMOWYMI

UPCOMP TO FIRMA ZAJMUJCA SIĘ SYSTEMI ALARMOWYMI ORAZ MONITORINGIEM I KAMERAMI PRZEMSYŁOWI . NASZA FIRMA JEST W STANIE ZABEZPIECZYĆ ODPOWIEDNIO PAŃSTWA OBIEKT . REALIZOWALIŚMY PRACĘ NA BUDYNKACH JEDNORODZINNYCH , BIURACH , MIEJSCACH PUBLICZNYCH ORAZ RÓŻNYCH INNYCH LOKALIZACJACH WYZNACZONYCH PRZEZ KLIENTÓW . ABYŚMY MOGLI NAJLEPIEJ DOPASOWAĆ SPRZĘT ORAZ JAKOŚĆ WYKONANIA USŁUGI POTRZEBUJEMY OD PAŃSTWA KILKU INFORMACJI DOTYCZĄCYCH MIĘDZY INNYMI BUDŻETU , SPOSOBU DZIAŁANIA , LOKALIZACJI W KTÓREJ MA BYĆ ZAINSTALOWANY SYSTEM ALARMOWY . 

ABY UZYSKAĆ NAJLEPSZY KOSZTORYS  PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM DORADCĄ TECHNICZNYM Z ZAKRESU MONITORINGU I SYSTEMÓW ALARMOWYCH , W CELU NAJLEPSZEGO DOPASOWANIA USŁUG . 

KONFIGURACJA ORAZ OBSŁUGA SYSTEMU CCTV

KLUCZOWĄ RZECZY W TEGO TYPU USŁUGACH JEST INDYWIDUALNA MOŻLIWOŚĆ ZARZĄDZANIA SYSTEM ALARMOWYM CZY TEŻ MONITORINGIEM . UPCOMP JAKO JEDEN Z NIELICZNYCH SERWISÓW PO DOBRANIU ODPOWIEDNIEJ OFERTY , MONTAŻU ORAZ INSTALACJI KAMER , PROWADZI KILKUGODZINNE SZKOLENIE ZLECENIODAWCY W WYNIKU CZEGO NASZ KLIENT NIE BĘDZIE PONOSIŁ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z OBSŁUGĄ URZĄDZEŃ CZY TEŻ JAKIM KOLWIEK ABONAMENTEM  . NASI KLIENCI PO WTÓRNYM PRZESZKOLENIU SAMI W BARDZO PROSTU SPOSÓB MOGĄ OBSŁUGIWAĆ REJSTRATORY KAMERY , CZY PANELE ZARZĄDZANIA SYSTEMAMI ALARMOWYMI . 

W RAZIE AWARI JESTEŚMY DOSTĘPNI 24/7

NASZ CAŁODOBOWY SERWIS ALARMÓW I SYSTEMÓW CCTV POZWOLI PAŃSTU CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE NAWET PODCZAS SNU , NASZA FIRMA CENI SOBIE JAK NAJWIĘKSZY PROFESJONALIZM ORAZ ZAANGAŻOWANIE . 

JAK WIADOMO WSZYSTKIE MASZYNY SĄ ZWIĄZANE Z ELEKTRONIKĄ A PRZECIEŻ WIEMY ŻE ELEKTRONIKA MOŻE USZKODZIĆ SIĘ W UŁAMKU SEKUNDY DLATEGO NASZ SERWIS KOMPUTERÓW UPCOMP GWARANTAUJE PAŃSTWU JAK NAJSZYBSZĄ OBSŁUGĘ OD STRONY TECHNICZNEJ W MOMENCIE JAKIEJ KOLWIEK AWARJI CZY WRAZIE PROBLEMÓW . 

UPCOMP - CCTV